npw

کارگاه رایگان اهمال کاری،تنبلی و مدیریت زمان ویژه اعضای سایت

 

npw

 

 

وقتی در سمینارهای مختلف شرکت می کردم تمام سخنرانان می گفتند که از همین امروز شروع کنید و من هم چون در جمع بودم انرژی می گرفتم که الان برم خونه شروع میکنم به برنامه ریزی برای موفقیت!

اما وقتی که میخواستم شروع کنم به تغییر و عادت های منفی را کنار بذارم همیشه یک چیزی جلوی من را می گرفت و من را از انجام دادن اون کار منصرف می کرد!مدت ها بود که میخواستم موفق شوم و زندگی خوبی را تجربه کنم اما بعد از دو سه روز باز بر میگشتم به همون حالت قبلی!

تا اینکه فهمیدم من یک اهمال کار و تنبل هستم!بسیار زیاد در مورد اهمال کاری و تنبلی مطالعه و تحقیق کردم و دیدم که اکثر مردم به این مشکل دچار هستند اما آگاه نیستند که در زندگی روزانه اهمال کاری می کنند!اهمال کاری و تنبلی به این معنی نیست که ما یکجا بمونیم و هیچ کاری نکنیم!گاهی اهمال کاری این است که در روز ۱۰ ساعت کار میکنیم اما بازدهی خوبی نداریم!

چون با مدیریت زمان آشنا نیستیم.به خاطر همین موضوع تصمیم گرفتم که کارگاهی رایگان در مورد اهمال کاری و تنبلی و مدیریت زمان برگزار کنم تا به شما عزیزان بگم چرا اهمال کاری می کنیم و نمی توانیم از زمان بهترین بهره  را ببریم.اگر تمایل دارید در این کارگاه  ۲ ساعته به صورت رایگان شرکت کنید لطفا در سایت عضو بشوید تا اطلاعات و زمان برگزاری کارگاه به شما اعلام شود.

به امید دیدارتان

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *